REGLAMENTS

PASĀKUMA MĒRĶIS
1.    Iepazīstināt skolēnus ar galda hokeju kā profesionālu sporta veidu.
2.    Paplašināt bērnu redzesloku dažādos sporta veidos.
3.    Veidot ģimenes dienu, kas tiks panākts sportiskā vidē.
BĒRNI VARĒS IEPAZĪTIES UN IZMĒĢINĀT:
Bērni un jaunieši varēs trenēt veiklību, atjautību, sacensties savā starpā un izmēģināt visdažādākās spēles – galda hokeju, hokeju, futbolu, 3×3 basketbolu, džudo, u-šu, biljardu, skeitbordu, virves vilkšanu, sporta jogu, karsēju sportu, novusu, tenisu, galda tenisu, dartu, badmintonu, lakrosu, balansa dēļus, fliiper, galda spēles, dambreti, woodhockey, ufo golfu. Mazākiem bērniem ir paredzēts arī bērnu rotaļu stūrītis.
PASĀKUMA DALĪBNIEKI
Pasākumā var piedalīties visi Latvijas skolēni, gan zēni, gan meitenes, no 1. līdz 12. klasei. Laipni gaidīti arī vecāki, kā arī pirmskolas vecuma bērni.
PIETEIKŠANĀS PASĀKUMAM
Nav nepieciešams iepriekš pieteikties. Pieteikšanās un reģistrācija notiek uz vietas. Reģistrējoties pasākumam, dalībnieks piekrīt tam, ka pasākumā tiek veikta foto un video uzņemšana, kas var tikt izmantota pasākuma atskata veidošanā.
DALĪBNIEKU KARTES
Katrs bērns saņems dalībnieka kartiņu, kuru, nākot uz pasākumu, obligāti būs jāaizpilda tajā norādot: mācību iestādes nosaukumu, klasi, vārdu un uzvārdu. Brīvprātīgi var uzrādīt arī vecāku tālruņa numuru un e-pastu. Kontakti tiek izmantoti ārkārtas gadījumos, kā arī informatīva materiāla nodošanai.
DALĪBNIEKA KARTES SAŅEMŠANA UN MĒRĶIS
1.    Iespēja – dalībnieku kartes varēs saņemt savā mācību iestādē pie sporta skolotāja vai citā skolas norādītajā vietā.
2.    Iespēja – dalībnieku kartes varēs saņemt pasākuma vietā, katrs skolēns drīkst izmantot tikai vienu dalībnieku karti.
Skolēniem, lai saņemtu atbalstītāju sarūpētās balvas, būs nepieciešams iegūt uz savām individuālajām kartiņām 10+ zīmodziņus. Zīmodziņus varēs saņemt pie katras sporta federācijas un atbalstītāja, galda hokeja zīmodziņš ir obligāts.
Vecākiem dalībnieku kartiņas netiek izsniegtas.
Dalībnieka karte tiek izmantota kā atgriezeniskā saite organizatoriem, kas uzskaita kopējo bērnu skaitu, pārstāvētos reģionus, pārstāvētās skolas, kā arī apmeklētās aktivitātes.
PASĀKUMA NORISE
1.    Katrs dalībnieks, ierodoties Skonto Hallē, tiek piereģistrēts pasākumam ar individuālo dalībnieka karti. Kad dalībnieks ir piereģistrēts, tad seko galda hokeja apļa iepazīšanās spēles. Galda hokeja iepazīšanās spēles notiek uz 140 galda hokeja galdiem, kas ir sadalīti 28 spēļu sektoros. (Katrs dalībnieks tiks iedalīts vienā no sektoriem.) Pie katra sektora tiks izvietots labi redzams numurs. Katrs sektors sastāv no 6 spēļu galdiem (viens no tiem rezerves galds). Katrā no sektoriem vienlaikus apļa turnīru spēlēs 11 skolēni. Katru sektoru vadīs pieredzējis galda hokeja pārstāvis un/vai Latvijas izlases spēlētājs.
2.    Labākajiem spēlētājiem sektora vadītājs pasniedz bezmaksas ielūgumu dalībai turnīrā “Rīgas kauss”, kas notiks 2019. gada 30. novembrī un galda hokeja “Amatieru līgas” brošūras ar turnīru kalendāru. Katrs skolēns galda hokeja iepazīšanās aplī varēs piedalīties tikai vienu reizi, bet tas neizslēdz iespēju spēlēt galda hokeju uz brīvajiem galdiem.
3.    Kad dalībnieks ir izspēlējis iepazīšanās galda hokeja apļa spēles, tad var doties apgūt un izbaudīt pārējās aktivitātes. Pie katras aktivitātes varēs saņemt zīmogu, kas tiek uzspiests uz individuālās kartiņas.
4.    Pēc 10+ iegūtajiem zīmodziņiem, dalībnieks var doties uz informācijas centru un saņemt gardumus. Kad balva ir saņemta, tad dalībnieks pats izvēlas, vai uzkavēties vēl pasākumā vai doties prom.
SACENSĪBU MEDICĪNAS APRŪPE
Visas dienas garumā būs klāt sertificēta medmāsa.
APBALVOŠANA
Katrs dalībnieks saņems sponsoru sarūpētās balvas. Labākie galda hokeja spēlētāji saņems ielūgumus bezmaksas dalībai 30.11.2019. “Rīgas kausā” un “Amatieru līgas” brošūras ar turnīru kalendāru. Visi saņems informāciju par regulāro treniņu iespējām Rīgā pie pasaules vadošā spēlētāja.
PERSONAS DATU IZMANTOŠANA:
Iegūtie dati tiek izmantoti statistikas vajadzībām, kā arī individuālo balvu pasniegšanai publiskā vietā (dalībnieka skolā, skolotāja klātbūtnē).Iegūtie dati netiek nodoti trešajām personām un pēc pasākuma tiek iznīcināti. Jautājumu gadījumā, vai arī pārkāpuma gadījumā, lūdzu vērsties pie pasākuma organizatora: Atis Sīls, 223485852
FOTOGRĀFĒŠANA UN FILMĒŠANA
SARAUJ 2019 ir publisks pasākums, kuras laikā tiks fotografēts un filmēts. Izdales materiāli tiek izmantoti, lai veicinātu galda hokeja federācijas atpazīstamību. Kā arī bildes un video tiek nodoti atbalstītājiem (sporta aktivitātēm) un sponsoriem, lai veicinātu brenda atpazīstamību.Fotogrāfijas un video izmantošana bez saskaņošanas ar LGHF tiek uzskatīts par noziegumu. Jautājumu gadījumā, lūdzu, vērsties pie pasākuma organizatora: Atis Sīls, 223485852

SĪKDATNES

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas tiek izmantota statistikas veidošanai.

KOMANDA

Kontakti

Sarauj organizātors, Atis Sīlis, tālr. 22348582, atissilis@gmail.com
Inčukalna Galda hokeja klubs, Sandis Kalniņš, tālr. 29108316
Jēkabpils Galda hokeja klubs, Kristaps Zarinieks, tālr. 26985902
Ventspils Galda hokeja klubs, Dainis Zariņš, tālr. 29223665
Ventspils JN Galda hokeja klubs, Aleksandrs Žernovojs, tālr. 26545453
Skrundas Galda hokeja klubs, Edgars Vītols, tālr. 24937487
BJC Laimīte Galda hokeja klubs, Edgars Caics, tālr. 29888643
Rīgas Galda hokeja klubs, Raivis Sternāts, tālr. 26899259
Valmieras KŽDC klubs, Jānis Rektiņš, tālr. 26346943
Burtnieku MJIC, Daiga Kīna, tālr. 26184979

16. novembrī, jebkurā laika posmā no 10:00 līdz 18:00

Skonto Halle, Emiļa Melngaiļa iela 1A, Rīga