PAR MŪSU DRAUGIEM

Izglītības un zinātnes ministrija

“Izglītības un zinātnes ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde izglītības, zinātnes un sporta nozarē, kā arī jaunatnes un valsts valodas politikas jomā.” Vairāk par izglītību, zinātni, sportu, jaunatni, valsts valodu…

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD)

RD IKSD ir bijis nozīmīgs posms “Sarauj” pasākuma atbalstam, kas ik gadu ļāvis mums rēķināties ar minimumu, lai attīstītu šo pasākumu par ģimenes svētkiem. RD IKSD ir kopā ar mums jau kopš pirmsākumiem.

STIGA - Galda hokeja ražotāji

“STIGA” ir tradīcijām bagāts Zviedrijā 1934. gadā dibināts uzņēmums, kas nodarbojas ar dārza un sporta preču ražošanu. “STIGA” ir galda hokeja ražotāji, bez kuriem šāds pasākums vispār nebūtu iespējams. Ikvienam būs iespēja izmēģināt jauno STIGA galda hokeja sēriju “Sarauj 2019” pasākumā.

Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA​

RISEBA ir 1992. gadā dibināta augstskola ar mērķi sagatavot augsti kvalificētus speciālistus praktiskai darbībai atbilstoši mūsdienu Eiropas un Latvijas prasībām. Augstskolas misija: “Ceļš uz starptautisku karjeru”…..

DAISEN LATVIA oficiālais MENTOS un CHUPA CHUPS izplatītājs Latvijā

Chupa Chups un MENTOS oficiālais pārstāvis Latvijā ir SIA “Daisena Latvia”, kas nodrošina ikvienu “SARAUJ” dalībnieku ar garšīgām piemiņas balvām. SIA “Daisena Latvia” dibināts 2005. gadā un uzņēmums Latvijā izplata tādu zīmolu kā “Aroma Gold”, “Mentos”, “Chupa Chups”, “Toffifee”, “Merci” un citus pārtikas produktus.

Ķekavas Avots - Mēs ražojam. Mēs radām. Mēs dalamies.

„Augsts produkcijas kvalitātes līmenis un vienkārša saziņa – spilgtākā un pamanāmākā īpašība, kas raksturo uzņēmuma „Simeks” draudzīgo kolektīvu. Mūsu darba stila iezīmes ir godīgums un krietnums attiecībās ar partneriem un piegādātājiem. Ikvienā situācijā esam uzmanīgi pret klientu un, ja…..

MAXIMA - Augošai Latvijai

Mēs esam par augošu Latviju. Par sakārtotu, drošu un labvēlīgu vidi ģimenēm, kur vecāki ar bērniem jūtas ērti un var dzīvot labklājībā. Kur ģimenēm, kas nonākušas grūtībās, tiek sniegta palīdzīga roka, un bērniem dota iespēja pilnvērtīgi augt un attīstīties.

HUAWEI

Huawei ir vadošais informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) infrastruktūras un viedierīču nodrošinātājs. Pateicoties tam, ka mēs piedāvājam integrētus risinājumus četrās jomās—telekomunikāciju tīkli, IT, viedierīces un mākoņpakalpojumi, mēs nodrošinām pilnībā savienotas, viedas digitālās iespējas ikvienam, gan mājās, gan darbavietā.

Cēsu Alus – bezalkoholiskie dzērieni

Cēsu alus nodrošina arī bezalkoholiskos dzērienus, piemēram, kā: Aura, Limpa, Limpanietis, Kanes, Ulmaņlaika kvass, Dynamit – Caffein free energy, RC cola… Mūsu nozare ir īpatnēja, tāpēc esam sociāli atbildīgs uzņēmums un atbalstām ģimenes pasākumus, ģimenes svētkus. Mēs par spēcīgām ģimenēm, par spēcīgu Latviju.

Tallink Latvija - Tallink & Silja Line

AS Tallink Grupp ir vadošā kuģniecības kompānija Baltijas jūrā pasažieru pārvadājumu jomā. Nodrošinot augstas kvalitātes kruīza ceļojumus un pasažieru pārvadājumus, TALLINK ir arī stabils jūras kravas satiksmes dalībnieks Baltijas jūrā….

APSARA - dabas tēja

Tēja, kas pagatavota tikai no dabīgām sastāvdaļām. Ikdienas mēs strādājam, lai radītu jaunas sajūtas, jaunas garšas un jaunus piedzīvojumus. Mēs esam par veselīgu dzīvesveidu, par dabīgām un pareizi audzētām sastāvdaļām.

Pure Chocolate - Svini katru dzīves mirkli

Pastaiga parkā, piektdienas vakars, kafijas pauze vai saulains rīts – Pūres šokolādes trifeles ir rūpīgi veidotas tieši šiem mazajiem ikdienas brīžiem, lai svinētu katru dzīves mirkli.

STENDERS - Ķermeņa kopšanas kosmētika

Mēs ticam, ka ikvienam vajadzīga pozitīva vide. Mēs gribam iedvest dzīvību tukšās un nemīlīgās vietās, un cilvēku sirdīs ienest košas emocijas. Cilvēces sajūtām nav robežu – mūsu darbs ir neierobežots un iztēle bezgalīga.

Bella Baby - Happy

Bērnu higiēnas preču zīmols “Happy” piedāvā augstākās kvalitātes autiņbiksītes, higiēniskos paladziņus, papīra un mitrās salvetes, kā arī ķermeņa kopšanas līdzekļus. Laimīgam mazulim no pirmās dienas!

LIONS - kopā mēs varamā

“LIONS” vai “Lauvas” ir starptautiska labdarības organizācija, kas vieno ap 1,4 miljonu cilvēku visā pasaulē, kuri strādā kopā, lai risinātu sabiedrības problēmas gan vietējā reģionā, gan visā pasaulē.

Katrā valstī “Lauvas” identificē nepieciešamības un piesaista, kā arī sniedz palīdzību, tomēr pastāv arī globālas prioritātes…

Jānis Roze - grāmatas visai ģimenei

Mūsu pamats ir tradīcija.
Mūsu spēks ir pieredze.
Mūsu priekšrocība ir daudzveidīgums.
Mūsu pārliecība ir progress.
Mūsu vērtība ir grāmata.
Jau vairāk nekā 100 gadus.

A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA — vislielākā zīmogu izvēle

“A. ZARIŅA ZĪMOGU FABRIKA” savu darbību uzsākusi 1993. gada decembrī. Mūsu pamatnodarbošanās ir kvalitatīvu zīmogu un spiedogu izgatavošana, visa veida poligrāfijas pakalpojumi, metāla un plastikāta izkārtņu izgatavošana, kā arī gaismas reklāmas izgatavošana un uzstādīšana, piedāvājam dažādu prezentpriekšmetu apdruku.

PUPU MAISS - Ērtākai dzīvei

PUPU MAISS – “Mēs vēlamies sniegt saviem klientiem ko vairāk kā tikai augstas kvalitātes produktu. Ikviens klients pie mums tiks novērtēts un mēs darīsim visu, lai klients gūtu tikai pozitīvu iepirkšanās pieredzi PUPU MAISS veikalā.”

NANO - #1 hostinga uzņēmums Latvijā

Jau 16 gadus mēs nodarbojamies ar visu, kas saistīts ar hostingu — sākumā ar domēniem, vēlāk ar datu centriem, un, ticiet, mēs zinām par to ļoti, nu ļoti daudz.
Pašā darbības sākumā mēs nesākām nodarboties ar visu, kas ienāca prātā, bet koncentrējāmies uz to, kas mums likās ir pats galvenais – hostings.

DELFI - Latvijas populārākais ziņu portāls

DELFI ir vadošais ziņu medijs Latvijā, viena no apmeklētākajām tīmekļa vietnēm Latvijā, kas piedāvā ziņas, analītiskus materiālus, izklaidējošu un padomu žurnālistiku dažādās multimediālās platformās. DELFI ir Baltijas valstīs lielākā interneta masu medijs.

Latvijas Radio

Latvijas Radio ir sabiedriskais medijs Latvijā, kas raida kopš 1925. gada 1. novembra. Raidstacija ir bāzēta Rīgā. Kopš 1993. gada 1. janvāra, Latvijas Radio ir Eiropas Raidorganizāciju apvienības biedrs.

Lielākā pulcēšanās vieta internetā “Mammām un Tētiem”

Mums rūp, lai Latvija būtu ģimenēm un bērniem draudzīga. Mūsu mērķi ir vecāku izglītošana, ģimenes vērtību stiprināšana, rūpes par bērnu drošību un bērnu intelektuālās attīstības veicināšana. Ģimenes portālu Mammamuntetiem.lv mēnesī apmeklē vidēji 210 000 unikālo lietotāju Latvijā (Gemius.lv dati), no tiem aptuveni 80% ir sieviešu un 20% vīriešu.

Radio SWH - pieredzes bagāta, tomēr vienmēr jaunām vēsmām atvērta

Radio stacija, kas spēj piedāvāt vairāk par ierasto un uzdrošinās aicināt savu klausītāju izkāpt ārpus rāmja ikvienā diennakts laikā. Radio stacija, kas ne tikai jāklausās, bet kura arī pati ieklausās. Mēs dzirdam savu klausītāju. Mēs dzirdam, jūtam, saprotam un arī atbildam.

BB Baltijas balss

Baltijas Balss jeb bb.lv ir krievu valodā rakstošais informatīvi izklaidējošs ziņu portāls.

Rīgas pašvaldības policija

Rīgas pašvaldības policija ir militarizēta, bruņota pašvaldības institūcija sabiedriskas kārtības uzturēšanai un tiesībaizsardzībai, kas atbilstoši LR normatīvajos aktos noteiktajai kompetencei darbojas Rīgas administratīvajā teritorijā.

RoyalCoffee - Premium Quality

Kā gan pasākumos var iztikt bez enerģijas lādiņa? Un kas var būt labāks par tikko svaigi pagatavotu kafiju.Piedāvājam dažādus kafijas un tējas dzērienus.Labprāt iepriecināsim jūs visdažādākajos pasākumos gan iekštelpās, gan ārpus tām.

Moller Auto Lidosta,
Volkswagen centrs

Mēs esam Volkswagen un Audi zīmolu pārstāvji Latvijā. Mēs piedāvājam jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, automobiļu virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus.

IN&OUT EVENT

In & Out Event ir pilna servisa pasākumu aģentūra, kas nodrošina komandas saliedēšanās pasākumus, ziemassvētku balles, tematiskos vakarus, konferences, sporta spēles, reklāmas un promo pasākumus….

16. novembrī, jebkurā laika posmā no 10:00 līdz 18:00

Skonto Halle, Emiļa Melngaiļa iela 1A, Rīga