Latvijas Galda hokeja federācija

Galda hokejs ir sporta veids ar kuru nodarbojas vairāk kā 30 valstīs Eiropā, Āzijā un Amerikā. Pastāv daudz un dažādu galda hokeja spēles laukumu, bet tikai zviedru firmas “STIGA” konstruktoru veidotā PLAY-OFF versija ir ieguvusi starptautisku…..

Futbola klubs "RĪGA"

Riga FC ir Latvijas futbola klubs no Rīgas, kas pašlaik spēlē Virslīgā. 2018. gadā klubs kļuva par Latvijas čempioniem. Riga FC bāzes vieta ir Skonto Halle, kur ir iespēja trenēties gan mazajiem, gan lielajiem.  

Latvijas Tenisa savienība

Esiet aicināti uz “Sarauj 2019”, kur mēs Jūs iepazīstināsim ar Tenisu Latvijā. Ikkatram būs iespēja uzspēlēt. Nāc un uzzini, kādi ir pirmie soļi tenisā, kur var mācīties un kāds ir nepieciešamais sākuma inventārs…

Vsevoloda Zeļonija sporta skola

Mēs piedāvājam apgūt – džudo, karatē un sambo. Treniņi notiek bez vecuma ierobežojuma, durvis ir atvērtas gan zēniem, gan meitenēm.  Bērniem un jauniešiem tiek uzlabota fiziskā sagatavotība, aizsardzība ikdienas dzīvē, kā arī dota iespēja piedalīties Latvijas un pasaules mēroga turnīros.

Hokeja kluba "Dinamo Rīga"

Hokejs arī bērniem. Programma sadalīta četrās kategorijās, kas ietver dažādus ekskluzīvus piedāvājumus un aktivitātes jaunajiem “Dinamo Rīga” faniem, kā arī iespēju saņemt īpašo “Dinamo Rīga” bērnu kluba dalībnieka atribūtiku.

Ghetto Games

Ghetto Games ir jauniešu organizācija, kuras galvenais mērķis ir attīstīt ielu sporta veidus Latvijā un pievērst jauniešu uzmanību aktīvam dzīvesveidam. Mēs esam par godīgu cīņu uz laukuma, kurā ikviens var parādīt un pierādīt sevi, nežēlojot pretinieku, bet izrādot cieņu.  Grīziņkalns ir vieta, kur satiekas labākie no labākajiem, kur svešinieki kļūst par draugiem, šeit nav vietas remdenajiem, jo tie tiks izspļauti.

Latvijas Galda tenisa federācija

Latvijas Galda tenisa federācija piedāvā iespēju nodarboties ar vienu no populārākajiem un ģimenēm draudzīgākajiem sporta veidiem Pasaulē! “SARAUJ” pasākuma laikā ikvienam būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus, izmēģināt savus spēkus un saņemt informāciju par iespējām nodarboties ar galda tenisu Latvijā.

HyperTown RIX - urbānā kultūra un eSports

HyperTown RIX – iepazīstinās bērnus ar urbāno kultūru un eSporta vidi, lai jaunie censoņi neaizmaldās, kur un kā notiek šīs lietas. Laipni aicināti uzzināt par “HyperTown RIX” festivālu un izmēģināt spēkus LAN rally.

Brain Games - ģimenes galda spēles

„Brain Games“ ir 100% Latvijas uzņēmums, kurš galda spēles redz kā iemeslu sanākt kopā un pavadīt jēgpilnu laiku. „Brain Games“ vīzija ir galda spēļu kļūšana par vienu no populārākajiem hobijiem Baltijā. Nāc un izmēģini savu ģimenes galda spēli!

Latvijas Novusa federācija

Novuss ir biljardam līdzīga spēle, ko spēlē uz speciāliem novusa galdiem, ar kiju izdarot sitienus pa ripveida koka kauliņiem, kuru vidū ir caurums. Spēlei nepieciešams līdzens koka galds kvadrāta formā ar barjeru. Iekšējās virsmas izmēri ir 1×1 metrs….

Latvijas Lakrosa federācija

Lakross ir visstraujāk augošais komandu sporta veids pasaulē. To spēlē jau vairāk kā 60 valstīs, bet Latvija lakrosu iepazina 2003. gadā. Nāc un izmēģini savus spēkus vienā no ātrākajām komandu sporta spēlēm!

Latvijas Sporta U-šu federācija

U-šu apvienojas Ķīnas cīņu mākslas senās tradīcijas un mūsdienu sporta novirzieni. U-šu nodarbības ļauj harmoniski attīstīt kā spēju pārvaldīt savu ķermeni, tā arī cilvēka gara stāvokli, sākot no agras bērnības līdz pat sirmam vecumam.

Latvijas Skeitborda federācija

Latvijas Skeitborda federācija ir atvērta ikvienam, kurš vēlas darboties skeitborda jomā, veidot savus projektus un realizēt savas programmas. Aicinām iesācējus apgūt pamatus un lietpratējiem iekarot jaunas virsotnes.

THE SPOT

“THE SPOT” ir alternatīvo un ekstrēmo sporta veidu centrs, vieta, kur atklāt sevi un savas spējas. Jau devīto gadu darbojamies ar mērķi veicināt un attīstīt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu jauniešu vidū – Ūnijas iela 12, Rīga, Latvija.

Latvijas Darta organizācija

Latvijas Darts Organizācija kopš 2006. gada augusta ir oficiāli atzīta šautriņu mešanas sporta federācija, kuras mērķis ir vadīt un koordinēt darbu darts sporta veidā, kā arī pārstāvēt šo sporta veidu attiecīgajās starptautiskajās sporta organizācijās…

Latvijas Armvrestlinga federācija

Armvrestlings (roku cīņa jeb spēkošanās ar rokām) ir lielisks veids kā praktizēt spēku. Aicinām iepazīt un apgūt armvrestlinga tehniku jebkurā vecumā. Mūsu treniņa bāzes atrodas – Rīgā, Daugavpilī, Bauskā un Jelgavā. Izmēģini savus spēkus “SARAUJ” ģimenes pasākumā.

Latvijas Krosmintona federācija

Krosmintons radies 2001. gadā Vācijā. Par tā izgudrotāju uzskata berlīnieti Bilu Brandesu, kurš, apvienojot skvoša, badmintona un tenisa elementus, izveidoja jaunu rakešu sportu. Krosmintonu spēlē ar skvošam līdzīgu, līdz 61 cm garu un līdz 650 kvadrātcentimetriem lielu raketi.

Latvijas Badmintona federācija

Badmintons ir ne tikai ātrākā un viena no populārākajām olimpiskajām sporta spēlēm, bet arī ļoti atraktīva un pieejama visiem vecumiem. Nāc pamēģini un iepazīsti badmintona turnīra gaisotni!

Regbija klubs “Livonia”

“Regbija klubs “Livonia” savos 11 pastāvēšanas gados ir pierādījis, ka ir neatņemama sastāvdaļa cīņā par Latvijas čempionu titulu jebkurā regbija disciplīnā. Vīri, sievietes un jaunieši U10-U19 vecuma grupās neatlaidīgi trenējas visu gadu, lai aprīlī-oktobrī pierādītu savu drosmi, spēku un disciplīnu laukumā. Ja arī tev adrenalīns un spēks nav svešs vai tieši otrādi…

Latvijas Virves Vilkšanas federācija

Virves vilkšanas sports Latvijā jau sen bijis populārs. Pirmo reizi Latvijā par to, ka virves vilkšanā ir vienoti noteikumi uzzināja 1989. gadā: to, ka komandā ir 8 cilvēki, ka ir svaru kategorijas. Iepazīsti virves vilkšanas tehniku, veido komandu un piedalies…

Latvijas Karsēju Sporta federācija

Karsēju sports apvieno elpu aizraujošus trikus, lidojošus cilvēkus un uzticīgu komandas darbu. Latvijas izlase Karsēju sportā sevi jau ir pierādījusi arī starptautiskā līmenī kļūstot par vicečempioniem pagājušā gada Eiropas čempionātā.Tev būs iespēja redzēt šo lielisko komandu klātienē – karsēju sporta paraugdemonstrējumos 12.00!

Latvijas Sporta Jogas federācija

Latvijas Sporta jogas federācija ir sporta biedrība, kurā apvienojušies tās biedri ar mērķi aktualizēt, veicināt un popularizēt sporta (sacensību) jogas attīstību Latvijā, organizējot, rīkojot un atbalstot jogas sportistu piedalīšanos Latvijas, starptautiskajās…

FLIIPER

Pavisam nesen Latvijā uzplaiksnīja jauna spēle fliiper. Līdzīgi kā novusa rašanās, kas
ir ieguvusi nacionālās spēles statusu, arī fliiper sper milzu soļus attīstības virzienā.
Fliiper var spēlēt gan mazi, gan lieli, kā arī spēlēt bez vecuma ierobežojuma…

JAUNUMS - WoodRiga Hockey

Wood Riga Hockey ir jauninājums, kas dodas popularitātes virzienā. Šis hokeja veidojums dod iespēju gan mazajiem pacīkstēties savā starpā, gan vecākiem gada gājuma cilvēkiem. Gribētu redzēt mammas un tēta rīvēšanos iekš “Sarauj 2019”.

Domātprieks

CILVĒKS – kā sava prāta saimnieks. Un otrādi. “Domātprieks” fokusā ir augošs cilvēks, kurā jau mīt viņa svarīgākais resurss – prāts. Līksms un neievainojams.

ATTĪSTĪBA – mēs ticam, ka katra cilvēka personiskā izaugsme veido gudrāku, laimīgāku un labklājīgāku sabiedrību kopumā.

UFO GOLFS

Galvenā disku golfa būtība ir tā, ka to var DARĪT jebkurš – garš un īss, tievs un omulīgs, meitene un zēns, kā arī opis un oma. Vecumam nav nozīme, arī iepriekšējai fiziskajai sagatavotībai vai īpašām dotībām nē, viss, kas ir nepieciešams ir vēlme labi pavadīt laiku…

OKRAFT - Balansa dēļi

Balansa dēlis. Kas tas ir, kā to lietot un kāpēc lietot? Mums ir atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem. Nepalaid garām iespēju izmēģināt balansa dēli, tiekamies “Sarauj 2019” pasākumā.

Mazajiem - CityKids in the Forest

SIA “CITYKIDS” pamatnodarbošanās ir bērnu rotaļu laukumu un svinību telpu izveide, uzturēšana un izīrēšana. Mēs izklaidējam un izglītojam bērnus un mazuļus. Mēs piedāvājam: radošās darbnīcas, bērnu ballītes, jautrās atrakcijas un aktivitātes, animatorus…

Atbildīgais - bērna labie ieradumi

Jaunais latviešu zīmols “Atbildīgais.es” ir plakāti bērniem, kuri veicina labu ieradumu nostiprināšanos jautrā veidā. Vecāks kopā ar bērnu izdomā uzdevumu, kuru vēlaties veidot kā ieradumu un sarunā, ka bērns apņemas to veikt konkrētu dienu skaitu pēc kārtas.
Uzdevumu ieraksta plakātā un sarunā, kādu balvu par to saņems…

16. novembrī, jebkurā laika posmā no 10:00 līdz 18:00

Skonto Halle, Emiļa Melngaiļa iela 1A, Rīga